Nebankovní půjčka se zástavou nemovitostí 1.300.000,-


„Chtěl jsem začít bydlet ve vlastním, ale díky nedostatečnému příjmu se mi nepovedlo vyřídit si hypotéku. Na banku jsem se tedy nemohl spolehnout, proto jsem se poohlédl po nebankovní půjčce. Nejvíce by se mi zamlouvala taková, kde bych nemusel prokazovat výši příjmu a pokud možno, abych mohl ručit kupovanou nemovitostí. Našel jsem stránky této online půjčky a po přečtení referencí a podmínek jsem zkusil vyplnit online žádost o nebankovní půjčku.
Za 2 dny mi volal obchodní zástupce s tím, že moje nebankovní půjčka byla úspěšně posouzena a schválena. Teď bylo jen potřeba se sejít s investorem, pročíst si úvěrovou smlouvu a podepsat ji. Smlouva o půjčce byla opravdová a čestná. Za další 2 dny po podepsání smlouvy o půjčce jsem dostal peníze na účet. Nebankovní půjčka byla opravdu rychlá a dala se vyřídit online.
Neplatil jsem předem žádné poplatky předem a díky tomu mohu vřele doporučit dalším lidem takovou půjčku.

Můj pocit z půjčky a jednání:
Banky všude nabízejí výhodné hypotéky, nejrychlejší půjčky a bezproblémové vyřízení. Opak v mnoha případech bývá pravdou tak jako u mě. Když jsem potřeboval půjčku na své vlastní bydlení tak, mi pomohla jen nebankovní půjčka. Toto řešení na mě udělalo dojem už jen proto, že byla možnost ji vyřídit online a nemusel jsem platit žádné poplatky předem. Dokonce je možnost i předčasného splacení, proto i z tohoto pohledu je nebankovní půjčka jasný vítěz na trhu s online půjčkami. Jednání a rychlost vyřízení byla úžasná.“

Výhody půjčky:
- Půjčka se zástavou kupované nemovitosti
- Půjčka online
- Nebankovní půjčka
- Bez doložení výše příjmu
- Bez poplatků
- Opravdová smlouva o půjčce
- Příjemné splátky
- Možnost splacení půjčky předem bez pokut a sankcí

Požadovaná částka: 1.300.000,-
Antonín 29 let, Vsetín