Nebankovní půjčka se zástavou nemovitostí 1.300.000,-


„Chtěl jsem začít bydlet ve vlastním, ale díky nedostatečnému příjmu se mi nepovedlo vyřídit si hypotéku. Na banku jsem se tedy nemohl spolehnout, proto jsem se poohlédl po nebankovní půjčce. Nejvíce by se mi zamlouvala taková, kde bych nemusel prokazovat výši příjmu a pokud možno, abych mohl ručit kupovanou nemovitostí. Našel jsem stránky této online půjčky a po přečtení referencí a podmínek jsem zkusil vyplnit online žádost o nebankovní půjčku.
Za 2 dny mi volal obchodní zástupce s tím, že moje nebankovní půjčka byla úspěšně posouzena a schválena. Teď bylo jen potřeba se sejít s investorem, pročíst si úvěrovou smlouvu a podepsat ji. Smlouva o půjčce byla opravdová a čestná. Za další 2 dny po podepsání smlouvy o půjčce jsem dostal peníze na účet. Nebankovní půjčka byla opravdu rychlá a dala se vyřídit online.
Neplatil jsem předem žádné poplatky předem a díky tomu mohu vřele doporučit dalším lidem takovou půjčku.

Můj pocit z půjčky a jednání:
Banky všude nabízejí výhodné hypotéky, nejrychlejší půjčky a bezproblémové vyřízení. Opak v mnoha případech bývá pravdou tak jako u mě. Když jsem potřeboval půjčku na své vlastní bydlení tak, mi pomohla jen nebankovní půjčka. Toto řešení na mě udělalo dojem už jen proto, že byla možnost ji vyřídit online a nemusel jsem platit žádné poplatky předem. Dokonce je možnost i předčasného splacení, proto i z tohoto pohledu je nebankovní půjčka jasný vítěz na trhu s online půjčkami. Jednání a rychlost vyřízení byla úžasná.“

Výhody půjčky:
- Půjčka se zástavou kupované nemovitosti
- Půjčka online
- Nebankovní půjčka
- Bez doložení výše příjmu
- Bez poplatků
- Opravdová smlouva o půjčce
- Příjemné splátky
- Možnost splacení půjčky předem bez pokut a sankcí

Požadovaná částka: 1.300.000,-
Antonín 29 let, Vsetín


Online půjčka 200.000,- bez registru


„Potřebovala jsem si koupit nové auto, ale neměla jsem tak velkou finanční rezervu, abych si jej mohla zaplatit hned hotově. Zkusila jsem nejprve na leasing, ale pravděpodobně jsem neměla dostatečný příjem. Takže leasing neprošel.
Šla jsem si tedy pro půjčku do banky. Tam jsem nepochodila kvůli záznamům v registru. Hledala jsem tedy nebankovní půjčku. Nebankovní půjčka je v mnoha ohledech jiná a vyjde vstříc skoro každému klientovi. Takhle tomu bylo i u této online půjčky. Vyplnila jsem na stránkách online žádost a čekala, jestli se vůbec někdo ozve. Druhý mi volala do práce paní ohledně půjčky. Domluvila jsem se s ní na schůzce, na které se podle všeho měla podepsat úvěrová smlouva. Tak se opravdu stalo. Ještě ten stejný den mi pak přišly peníze na účet. Jsem velmi ráda za tuto online půjčku a ještě k tomu bez registrů.

Můj pocit z půjčky a jednání:
Tam, kde jsem očekávala pomoc s půjčkou, se mi jí nedostalo. Nebankovní půjčka byla pro mě něco nového. Když jsem se ale podívala na tyto stránky, zjistila jsem, že to není nic jiného. Je to jen další možnost jak získat půjčku i přes to, že máte třeba záznam v registru. Byla jsem velmi mile překvapena a ráda za tuto půjčku. Jednání obchodní zástupkyně investora bylo také příjemné. Vše mi vysvětlila, nespěchala na mě a hlavně jsem byla ještě překvapenější, když jsem ještě ten samý den viděla svoji online půjčku na účtu. Opravdu neuvěřitelné. Tato online půjčka bez registru je vskutku skvělá a rychlá.“

Výhody půjčky:
- Půjčka bez registru
- Příjemné jednání
- Nebankovní půjčka
- Bez doložení výše příjmu
- Bez poplatků
- Opravdová smlouva o půjčce
- Příjemné splátky
- Půjčka vyplacena tentýž den

Požadovaná částka: 200.000,-
Kamila 34 let, Brno


Půjčka 130.000,- pro studenty

„Po škole jsem se chtěl pustit do podnikání, ale chyběly mi peníze do začátku. V bance mi nechtěli vyjít vstříc kvůli tomu, že nemám ani daňové přiznání a vlastně ani příjem.
Bylo to pro mě docela zklamání. Pak jsem zkusil najít nebankovní půjčku. Našel jsem na internetu dobré reference právě na tuto online půjčku a říkal jsem si, že by to konečně mohlo být to, co jsem hledal. Vyplnil jsem tedy online žádost o půjčku a čekal jsem. Pak druhý den ráno mi volal obchodní zástupce, že online půjčka je schválena a že se můžeme domluvit na podpis úvěrové smlouvy. Online půjčka byla ke mně nanejvýš vstřícná, rychlá a hlavně poctivá.

Můj pocit z půjčky a jednání:
Půjčka pro studenty je něco, co by uvítala řada lidí. Každý student chce nějak začít a to může být v dnešní době problém. V práci chtějí praxi, a tak se většina studentů musí uchýlit k půjčce na podnikání. U banky student neprojde, a je proto nucen hledat nebankovní půjčku. Mnoho online půjček, které jsem na internetu našel, byly z nebankovního sektoru, ale jejich jednání bylo přinejmenším podivné a některé dokonce vyžadovaly poplatek předem. Tato online půjčka nepožadovala žádný poplatek předem, nepotřebovala doložit výši příjmu a hlavně byla naprosto solidní a bez jakýchkoli záludností. Nebankovní půjčka byla rychlá, což mě velice překvapilo a potěšilo.“

Výhody půjčky:
- Půjčka i pro studenty
- Online půjčka
- Nebankovní půjčka
- Bez doložení výše příjmu
- Bez poplatků
- Opravdová smlouva o půjčce
- Nízké splátky
- Půjčka vyplacena hotově

Požadovaná částka: 130.000,-
Karel 20 let, Turnov


Půjčka 350.000,- bez exekuce

„Nedávno jsem zjistil, že jsem se díky vlastní chybě dostal do exekuce. Zapomněl jsem něco zaplatit a pak už se mi nějak nedostávaly informace o mém dluhu. Když jsem tuto skutečnost zjistil, začal jsem hledat nebankovní půjčku. V bance by mi nepomohli ani omylem, proto jsem hledal takovou půjčku, která by mi pomohla se celé exekuce zbavit. Online půjček z nebankovního sektoru bylo hodně a chodily mi i nějaké nabídky na e-mail. Mezi nimi byla i nabídka od online půjčky bez registru. Zaujala mě také jako spousta jiných nabídek nebankovních půjček. Ovšem tato byla zajímavější než ostatní. Měla zajímavé splátky, také reference mluvily jasně.
Nejvíce mě lákalo vyplacení do 24 hodin. Zkusil jsem vyplnit online žádost. Sice mě zarazilo, že uvádějí, že příjem nepotřebují dokládat, ale v žádosti byl. Tak jsem usoudil, že to asi nějaký důvod mít bude. Vše jsem vyplnil a odeslal. Další den mě kontaktoval nějaký obchodní zástupce s tím, že moje online půjčka byla posouzena a schválena. Měl jsem řadu otázek na všechny možné věci, o kterých jsem zjistil, že by se neměly u nebankovní půjčky vyskytovat. Vše bylo velmi lákavé a zajímavé. Obchodní zástupce mi navrhnul, že se sejdeme, aby se celá online půjčka mohla podepsat a abych si pročetl smlouvu. Námitky jsem neměl. Další den jsme se sešli, pročetl jsem si smlouvu o online půjčce a opravdu to bylo vše tak, jak říkal. Online půjčka byla opravdu schválena a v úvěrové smlouvě bylo i uvedeno, kdy bude online půjčka vyplacena. Vše bylo velmi rychlé a bezproblémové.

Můj pocit z půjčky a jednání:
Vyřízení online půjčky bylo rychlé. Nebylo potřeba prokazovat výši příjmu, což mi vyhovovalo. Měl jsem sice potvrzení od zaměstnavatele, ale uvedený příjem byl velice nízký. Pochybuji, kdybych šel žádat o půjčku někam jinam, že bych ji dostal. Dále bylo velmi příjemné, že se dalo na splátkách domluvit. Bylo mi řečeno, že splátky, o kterých jsem se dočetl na stránkách, jsou pouze informačního charakteru a mohou se měnit v závislosti na tom, zda budu pro investora zajímavý, nebo problematický klient.“

Výhody půjčky:
- Rychlá půjčka
- Online půjčka
- Nebankovní půjčka
- Bez doložení výše příjmu
- Bez poplatků
- Opravdová smlouva o půjčce
- Nízké splátky
- Půjčka bez exekuce

Požadovaná částka: 350.000,-
Jindřich 46 let, Vyškov


Půjčka 50.000,- na mateřské


„Poté, co jsem nastoupila na mateřskou dovolenou, jsem potřebovala půjčku na nutné výdaje. Zkusila jsem to v bance, a nepomohli mi. Nebankovní půjčka byla o hodně vstřícnější. Bylo mi řečeno, že půjčka na mateřské dovolené je v dnešní době u nebankovní půjčky nejčastější produkt a že získat ji není nemožné a hlavně je to velmi snadné. Na webových stránkách jsem vyplnila online žádost o půjčku a čekala na vyjádření. Nebyl problém půjčku získat. Ještě ten den mi byla poslána sms o schválení půjčky. Investor se se mnou sešel osobně a podepsala jsem smlouvu. Půjčku 50.000,- mi vyplatil v hotovosti a teď už jen splácím.
Rychlá půjčka pro matku na mateřské dovolené je úžasná. Moc mi to pomohlo.

Můj pocit z půjčky a jednání:
Získat půjčku na mateřské od nebankovní půjčky je snadné, jednoduché a rychlé. Očekávala jsem původně, že okolo vyřízení nebankovní půjčky bude spousta starostí a hlavně překážek, abych ji vůbec získala. Mohu takovou půjčku vřele doporučit ostatním matkám na mateřské dovolené.“

Výhody půjčky:
- Půjčka na mateřské dovolené
- Hotovostní půjčka
- Nebankovní půjčka
- Bez doložení výše příjmu
- Bez poplatků
- Opravdová smlouva o půjčce
- Příjemné splátky
- Půjčka vyplacena tentýž den hotově

Požadovaná částka: 50.000,-
Jana 21 let, Praha