Půjčka 350.000,- bez exekuce

„Nedávno jsem zjistil, že jsem se díky vlastní chybě dostal do exekuce. Zapomněl jsem něco zaplatit a pak už se mi nějak nedostávaly informace o mém dluhu. Když jsem tuto skutečnost zjistil, začal jsem hledat nebankovní půjčku. V bance by mi nepomohli ani omylem, proto jsem hledal takovou půjčku, která by mi pomohla se celé exekuce zbavit. Online půjček z nebankovního sektoru bylo hodně a chodily mi i nějaké nabídky na e-mail. Mezi nimi byla i nabídka od online půjčky bez registru. Zaujala mě také jako spousta jiných nabídek nebankovních půjček. Ovšem tato byla zajímavější než ostatní. Měla zajímavé splátky, také reference mluvily jasně.
Nejvíce mě lákalo vyplacení do 24 hodin. Zkusil jsem vyplnit online žádost. Sice mě zarazilo, že uvádějí, že příjem nepotřebují dokládat, ale v žádosti byl. Tak jsem usoudil, že to asi nějaký důvod mít bude. Vše jsem vyplnil a odeslal. Další den mě kontaktoval nějaký obchodní zástupce s tím, že moje online půjčka byla posouzena a schválena. Měl jsem řadu otázek na všechny možné věci, o kterých jsem zjistil, že by se neměly u nebankovní půjčky vyskytovat. Vše bylo velmi lákavé a zajímavé. Obchodní zástupce mi navrhnul, že se sejdeme, aby se celá online půjčka mohla podepsat a abych si pročetl smlouvu. Námitky jsem neměl. Další den jsme se sešli, pročetl jsem si smlouvu o online půjčce a opravdu to bylo vše tak, jak říkal. Online půjčka byla opravdu schválena a v úvěrové smlouvě bylo i uvedeno, kdy bude online půjčka vyplacena. Vše bylo velmi rychlé a bezproblémové.

Můj pocit z půjčky a jednání:
Vyřízení online půjčky bylo rychlé. Nebylo potřeba prokazovat výši příjmu, což mi vyhovovalo. Měl jsem sice potvrzení od zaměstnavatele, ale uvedený příjem byl velice nízký. Pochybuji, kdybych šel žádat o půjčku někam jinam, že bych ji dostal. Dále bylo velmi příjemné, že se dalo na splátkách domluvit. Bylo mi řečeno, že splátky, o kterých jsem se dočetl na stránkách, jsou pouze informačního charakteru a mohou se měnit v závislosti na tom, zda budu pro investora zajímavý, nebo problematický klient.“

Výhody půjčky:
- Rychlá půjčka
- Online půjčka
- Nebankovní půjčka
- Bez doložení výše příjmu
- Bez poplatků
- Opravdová smlouva o půjčce
- Nízké splátky
- Půjčka bez exekuce

Požadovaná částka: 350.000,-
Jindřich 46 let, Vyškov